.

.

New
Кабел за свързване QuickNet в Събирането на

Кабел за свързване QuickNet в Събирането на

BGN 739.06

Налично
Налично

Тип влакна : OM3. Конектор Тип 1 MPO Женски и конектор Тип 2 MPO Жена.Свойства на съпротива : Пожароустойчивост.Стандарти са изпълнени : Отговаря или надвишава ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5(FOCIS-5), TIC/EIA-568-C. 1, Ro HS се Оплакват.Приложение : Межсоединительные възли 24 F поддържат пренос на 100 GBASE-SR10 и обобщаване на няколко влакна в един 24-кабели за усъвършенствано управление на кабел.OM3 24 fiber, за взаимно Свързване, ХАЛОГЕННИ, 24 F MPO Female to 24 F MPO Female Метод А, Оптимизиран IL, 15 м, "Аква".

Спецификация

New

Избор на клиенти