.

.

New
Автоматична кабел QuickNet на събиране, Вида влакна: OM5+

Автоматична кабел QuickNet на събиране, Вида влакна: OM5+

BGN 42.48

Налично
Налично

Тип влакна : OM5+.Тип конектор : Женски Pan MPO.Свойства на съпротива : Пожароустойчивост.Стандарти на които се появяват : Отговаря или надвишава ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS уступчивое,TIA-492-AAAD, IED 60793-2-10 вид Рейтинг на запалимост A1a.3 LSZH.Приложение : Центрове за данни, които изискват бързо внедряване на инфраструктура с разширен обхват.Багажника cable възли малък диаметър заемат 30-40% по-малко място, което е идеално за прилагане на кабели с висока плътност.

Спецификация

New

Избор на клиенти